Novinky a akce

Aby jste se nenudili....

Hodnocení,které potěší

Získali jsme ocenění za služby,poskytované našim klientům. Velice si toho vážíme a i nadále budeme dělat maximum pro vaši spokojenost. Protože 100dola - to je to místo,kde si opravdu odpočinete.

Spřízněná hospůdka

U cyklostezky č.55 směr Krnov můžete navštívit hospůdku,se kterou spolupracujeme. V nabídce Radegast 10,Bernard 12 nefiltr,čepovaná Kofola. Pizza,hranolky,bramboráčky,v sezóně utopenci. Součástí hospůdky je terasa,salónek pro 15 osob,v blízkosti je park s dětským hřištěm.

Cyklobar od Velikonoc

Otevíráme na Zelený čtvrtek 28.3.2024 !!!

Naše pivo

Přijďte ochutnat pivo,které si necháváme vařit pro náš cyklobar. Výborná hořká 11,chmelená žateckým chmelem, s dobou ležení min.40 dní. Výsledkem je tradiční poctivý a řemeslně vyráběný ležák plzeňského typu.

Jsme součástí

Jsme přátelským místem Via Czechia.

Můžeme nabídnout pitnou vodu,v době otevření WC, případně i sprchu za poplatek, nabití elektrokola, zapůjčení kompresoru k dohuštění pneu, dobití telefonu, připojeni na wifi - to vše zdarma, za standardní ceny ubytování nebo nabídku dle jídelního a nápojového lístku.

Nabízíme

V nabídce Utopenci,hovězí guláš,kuřecí steak,uzené na prkýnku.pizza,hranolky,bramboráčky, na objednávku žebra,kolena,ale uvaříme pro Vás i tradiční česká jídla na Vaši akci,případně připravíme raut s možností odvozu či oslavy přímo u nás.

Velikonoce se blíží 14.-18.4.2022

Na Zelený čtvrtek,zelené pivo,tentokráte z Pivovaru Primátor,v nabídce opět Máz 11 od Svijan a také Bernard 12 nefiltr. Přijďte zahájit sezónu ve velkém stylu spolu s námi. Těšíme se na vás.

Svatomartinské hody

11.-13.11.2021

Přijďte si vychutnat svatomartinskou husokachnu,výborný dezert nebo nová svatomartinská vína. Přijímáme pouze rezervace na tel.730 547 540

Nabídka pronájmu


Máme k dispozici ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu byt 1+1 nebo 2+ kk,případně 4 lůžkový pokoj. Podrobnosti na stránce ubytování.

Zahrádky opět otevřeny !!!


Pivo do skla,jídlo na porcelán,otevřené WC. Takové obyčejné věci,na které jsme byli v hospodě léta zvyklí,se staly vzácností. tak si to pojďte užít,než nám něco z toho zase někdo zakáže. Snad budou brzy také otevřeny vnitřní prostory a ubytovací služby.

Sezóna 2021 je tady

1.4. 2021 v 16hodin otevíráme další sezónu. Pivo do kelímku nebo džbánku, jídlo s sebou,pečená kolena na objednávku.Na Zelený čtvrtek,zelené pivo, Penzion otevřen pro ubytované na služebních či pracovních cestách.

Do 100doly ve dnech 3.-6.12.

Přijďte zavzpomínat,jak chutná čepované pivo Svijany 11 nebo Bernard 12 nefiltr.K dispozici také svařák nebo výběr rumů,pečená kolena na objednávku.

Současná situace

PENZION OTEVŘEN PRO UBYTOVÁNÍ V RÁMCI SLUŽEBNÍCH CEST OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE

8:00 - 20:00 HOD.

CYKLOBAR UZAVŘEN MINIMÁLNĚ PO DOBU RESTRIKTIVNÍCH OPATŘENÍ ZE STRANY VLÁDY - OMLOUVÁME SE.

MOŽNOST OBJEDNÁVEK PEČENÝCH KOLEN A ČEPOVANÉHO PIVA NA TEL.Č. 730 547 540.


Nabízíme k pronájmu byt 2 + KK a 1+1


Máme k dispozici ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu byt 1+1 nebo 2+ KK,případně 4 lůžkový pokoj. Podrobnosti na stránce ubytování.

Od pondělí již otevřeny i vnitřní prostory

Od 25.5.2020 již otevřeno i uvnitř cyklobaru,při chladném počasí zatopíme v krbu a vytvoříme pro Vás příjemnou atmosféru.Přijďte si užít odpoledne,objednejte si z naši nabídky např.grilované koleno a vychutnejte si výborné pivo Bernard nebo Svijany,nebo přijďte posedět u dobré kávy. Těšíme se na Vás. 

Z důvodu nařízení vlády otevírámne v nouzovém režimu přes vydejní okno,a to na Zelený čtvrtek 9.4.2020 od 10 hodin. Pivo do džbánku,jídlo s sebou,pečená kolena na objednávku. Bude krásně,těšíme se na vás.

Penzion v současné době otevřen pro ubytování klientů na služebních nebo pracovních cestách. Pro rezervaci stačí zavolat.

Přijďte s námi zahájit další sezónu! I přes nepřízeň okolností vám již brzy znovu nabídneme naše služby.

Den Bernarda

04.08.2019

Pokračujeme v tradici! Užijte si i letos Den Bernarda. Přijďte tento "svátek"oslavit první říjnový čtvrtek 3.10.2019 od 17 hodin a vychutnejte si malé i velké pivo Bernard za 15 Kč. Těšíme se na Vás.