Novinky a akce

Aby jste se nenudili....

Pobytové balíčky

nabízíme pobytové balíčky s cenou již od 400,-Kč /osoba / noc.Více v sekci ubytování.

Prodloužený víkend

Zveme vás na prodloužený velikonoční víkend. Od čtvrtka v nabídce Zelený speciál 12, Bernard 12 nefiltr nebo tradiční Ivar 11. Tento týden již otevřeno čtvrtek-pátek-sobota-neděle.A to i následující týdny. Těšíme se na vás. Jsme připraveni na vaše rodinné setkání, oslavu či firemní večírek. Více informací na tel.730 547 550

Hodnocení,které potěší

Získali jsme ocenění za služby,poskytované našim klientům. Velice si toho vážíme a i nadále budeme dělat maximum pro vaši spokojenost. Protože 100dola - to je to místo,kde si opravdu odpočinete.

Spřízněná hospůdka

U cyklostezky č.55 směr Krnov můžete navštívit hospůdku,se kterou spolupracujeme. V nabídce Radegast 10,Bernard 12 nefiltr,čepovaná Kofola. Pizza,hranolky,bramboráčky,v sezóně utopenci. Součástí hospůdky je terasa,salónek pro 15 osob,v blízkosti je park s dětským hřištěm.

Cyklobar od Velikonoc

Otevíráme na Zelený čtvrtek 28.3.2024 !!!

Naše pivo

Přijďte ochutnat pivo,které si necháváme vařit pro náš cyklobar. Výborná hořká 11,chmelená žateckým chmelem, s dobou ležení min.40 dní. Výsledkem je tradiční poctivý a řemeslně vyráběný ležák plzeňského typu.

Jsme součástí

Jsme přátelským místem Via Czechia.

Můžeme nabídnout pitnou vodu,v době otevření WC, případně i sprchu za poplatek, nabití elektrokola, zapůjčení kompresoru k dohuštění pneu, dobití telefonu, připojeni na wifi - to vše zdarma, za standardní ceny ubytování nebo nabídku dle jídelního a nápojového lístku.

Nabízíme

V nabídce Utopenci,hovězí guláš,kuřecí steak,uzené na prkýnku.pizza,hranolky,bramboráčky, na objednávku žebra,kolena,ale uvaříme pro Vás i tradiční česká jídla na Vaši akci,případně připravíme raut s možností odvozu či oslavy přímo u nás.

Velikonoce se blíží 14.-18.4.2022

Na Zelený čtvrtek,zelené pivo,tentokráte z Pivovaru Primátor,v nabídce opět Máz 11 od Svijan a také Bernard 12 nefiltr. Přijďte zahájit sezónu ve velkém stylu spolu s námi. Těšíme se na vás.

Svatomartinské hody

11.-13.11.2021

Přijďte si vychutnat svatomartinskou husokachnu,výborný dezert nebo nová svatomartinská vína. Přijímáme pouze rezervace na tel.730 547 540

Nabídka pronájmu


Máme k dispozici ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu byt 1+1 nebo 2+ kk,případně 4 lůžkový pokoj. Podrobnosti na stránce ubytování.

Zahrádky opět otevřeny !!!


Pivo do skla,jídlo na porcelán,otevřené WC. Takové obyčejné věci,na které jsme byli v hospodě léta zvyklí,se staly vzácností. tak si to pojďte užít,než nám něco z toho zase někdo zakáže. Snad budou brzy také otevřeny vnitřní prostory a ubytovací služby.

Sezóna 2021 je tady

1.4. 2021 v 16hodin otevíráme další sezónu. Pivo do kelímku nebo džbánku, jídlo s sebou,pečená kolena na objednávku.Na Zelený čtvrtek,zelené pivo, Penzion otevřen pro ubytované na služebních či pracovních cestách.

Do 100doly ve dnech 3.-6.12.

Přijďte zavzpomínat,jak chutná čepované pivo Svijany 11 nebo Bernard 12 nefiltr.K dispozici také svařák nebo výběr rumů,pečená kolena na objednávku.

Současná situace

PENZION OTEVŘEN PRO UBYTOVÁNÍ V RÁMCI SLUŽEBNÍCH CEST OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE

8:00 - 20:00 HOD.

CYKLOBAR UZAVŘEN MINIMÁLNĚ PO DOBU RESTRIKTIVNÍCH OPATŘENÍ ZE STRANY VLÁDY - OMLOUVÁME SE.

MOŽNOST OBJEDNÁVEK PEČENÝCH KOLEN A ČEPOVANÉHO PIVA NA TEL.Č. 730 547 540.


Nabízíme k pronájmu byt 2 + KK a 1+1


Máme k dispozici ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu byt 1+1 nebo 2+ KK,případně 4 lůžkový pokoj. Podrobnosti na stránce ubytování.

Od pondělí již otevřeny i vnitřní prostory

Od 25.5.2020 již otevřeno i uvnitř cyklobaru,při chladném počasí zatopíme v krbu a vytvoříme pro Vás příjemnou atmosféru.Přijďte si užít odpoledne,objednejte si z naši nabídky např.grilované koleno a vychutnejte si výborné pivo Bernard nebo Svijany,nebo přijďte posedět u dobré kávy. Těšíme se na Vás. 

Z důvodu nařízení vlády otevírámne v nouzovém režimu přes vydejní okno,a to na Zelený čtvrtek 9.4.2020 od 10 hodin. Pivo do džbánku,jídlo s sebou,pečená kolena na objednávku. Bude krásně,těšíme se na vás.

Penzion v současné době otevřen pro ubytování klientů na služebních nebo pracovních cestách. Pro rezervaci stačí zavolat.

Přijďte s námi zahájit další sezónu! I přes nepřízeň okolností vám již brzy znovu nabídneme naše služby.

Den Bernarda

04.08.2019

Pokračujeme v tradici! Užijte si i letos Den Bernarda. Přijďte tento "svátek"oslavit první říjnový čtvrtek 3.10.2019 od 17 hodin a vychutnejte si malé i velké pivo Bernard za 15 Kč. Těšíme se na Vás.